Navigace: Úvod Umělci Paola Alborghetti

Paola Alborghetti

Paola Alborghetti

Svou práci definuji jako nekonečný proces zázračných náhod. Nezobrazuji vnější, přímo viděnou realitu, raději nechávám přirozeně plynout spontánní proces malby a skrze něj se dotýkám reality tušené.

Svobodou není svět stereotypní krásy, svoboda spočívá v možnosti pohybu myšlení, která naplňuje podstatu lidské existence. Tato svoboda pro mě znamená vytvářet nová pojmenování a dávat jim nový obsah a tím otevírat nové příběhy.

Ve svých obrazech vrstvím spontánně barvy, formy a znaky, stejně jako se to děje ve světě imaginace, a otevírám nové možnosti interpretace.

Vyznamným a charakteristickým prvkem mých pláten je „otisk“.Otisk, který bezděčně zanecháváme ve struktuře světa a který svět zanechává v nás. Je pro mě neuzavřenou cestou ke vzpomínkám a příběhům.

 

1975 narozena v Besanza Brianza, Milano, Italie

2002 – 2006 – studia na “Accademia di Belle Arti di Brera”, Milano

2003 - tříměsíční stáž na Akadamii výtvarných uměnív Dražďanech – tento pobyt byl počátkem bližších kontaktů a spolupráce s německými umělci.

Rok po absolutoriu na Milánské akademii se rozhodla přestěhovat do Drážďan kde se stala členkou umělecké komunity soustředěné kolem kreativního prostoru Gehe 8.

je zastoupena v německých galeriích (např. Galerie Baer - Dresden, Galerie Rainer Götz - Dresden, Galerie 11 – Berlin ) a podílela se na několika mezinárodních uměleckých projektech ( např. Hitch Hike – Miláno, Trust your Art dealer – Praha , Credo – Praha)

vystavujev Německu, Itálii, ČR a dalších evropských zemích.

V roce 2013 realizovala velkoformátové obrazy a objektypro úspěšné představení Candide v Dusseldorfském Schauspielhausu.

Momentálně pracuje v Praze před plánovaným, podzimním tříměsíčním pobtem v Rotterdamu kde získala stipendium a ateliér v uměleckém prostoru „Kaus Australis“

Umělecká díla autora Paola Alborghetti ihned k odběru v galerii Kotelna


Umělecká díla autora Paola Alborghetti v aukci umění


Tento umělec nemá aktuálně žádná díla v aukcích.

Umělecká díla autora Paola Alborghetti v online aukci umění


Tento umelec nemá aktuálne žádná díla v online aukci
Galerie Kotelna to je moderní výtvarné umění, mladí perspektivní umělci a poradenství v oblasti investice do umění.

“Nabízíme pomoc při vybudování umělecké sbírky současného moderního umění, poradenství v oblasti investice do umění a poradenství o dalším nakládáním se sbírkou umění. Máme pro Vás i tipy na nadějné mladé umělce.”

Podívejte se do sekce prodej obrazů a vyberte si moderní obraz do Vašeho bytu.

© 2007–2009 Občanské sdružení Říčanský lůvr. Mapa stránek. Webdesign: Insidea