Navigace: Úvod Umělci Eva Spěváčková

Eva Spěváčková

Eva Spěváčková (1980) vystudovala ateliér malby na brněnské Fakultě výtvarných umění u Petra Veselého a Tomáše Lahody. Absolvovala v roce 2008.Žije a pracuje v Brně.
Malířsky je Spěváčková výraznou koloristkou, do její tvorby se promítá nejen niterný vztah k orientálním filozofiím, ale i pestré barevnosti. Volba malířských témat souvisí s nutností osobního obsahu a s průzkumným zájmem o všední předmětnost. Zhruba od roku 2005 nabývají její obrazy metafyzických souvislostí: Budhové, mniši, roucha, drapérie, orientální polštáře, čokoládovo-bonbonové vesmíry či nově panenky z cyklu Z pěny zrozená. Autorčin zájem se posouvá k volnějšímu budování světa obrazu. Kladením předmětů do jiného rámce reality Spěváčková poukazuje k dílčím symbolům naší doby, ale ponechává divákovi prostor k vlastním interperetacím.

Eva Spěváčková na webu

Umělecká díla autora Eva Spěváčková ihned k odběru v galerii Kotelna


Umělecká díla autora Eva Spěváčková v aukci umění


Tento umělec nemá aktuálně žádná díla v aukcích.

Umělecká díla autora Eva Spěváčková v online aukci umění


Tento umelec nemá aktuálne žádná díla v online aukci
Galerie Kotelna to je moderní výtvarné umění, mladí perspektivní umělci a poradenství v oblasti investice do umění.

“Nabízíme pomoc při vybudování umělecké sbírky současného moderního umění, poradenství v oblasti investice do umění a poradenství o dalším nakládáním se sbírkou umění. Máme pro Vás i tipy na nadějné mladé umělce.”

Podívejte se do sekce prodej obrazů a vyberte si moderní obraz do Vašeho bytu.

© 2007–2009 Občanské sdružení Říčanský lůvr. Mapa stránek. Webdesign: Insidea